Zwiastun Nr 1 Destroyer(2018): zwiastun nr 1
Erin Bell była obiecującą agentką FBI, przed którą rysowała się świetlana przyszłość. Mogła uratować w swojej karierze wielu ludzi. Mogła napsuć krwi niezliczonym przestępcom. Mogła, ale nie

Pozostałe dla Destroyer (2018)

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Kalimdor
Zapowiada się dobrze, ale operacje plastyczne jej zdecydowanie nie służą i nie chodzi mi charakteryzację, która ma za zadanie ją oszpecić, ale o np. jej usta, są sztucznie nadmuchane. Nominację na pewno zgarnie.
5
boolion
@Kalimdor a moim zdaniem teraz wygląda świetnie. Miała epizod, gdzie wyglądała jak dmuchana lala, ale cokolwiek to było - wchłonęło się. :D
1
Kalimdor
@boolion Dalej jej twarz jest ponaciągania, zobacz "Na pokuszenie". Nie jest to ta sama kobieta, co 20 lat temu. Oczywiście chodzi mi o cechy charakterystyczne wyglądu, bo wiadomo, że z wiekiem każdy się zmienia.
witcher113
Nie wiem, czy Kidman ma szansę na drugiego Oscara za pierwszy plan, ale kolejną nominację raczej ma w kieszeni . Świetnie się tutaj prezentuje. Czekam!
2
HelenaDepp
Nominacja do Oscara pewnie będzie.
2
whitestripes_333
Łoooho...Jak dobrze widzieć taką aktorkę w tak nieoczywistej, mocnej roli :)
1
ginusia
Zapowiada się nieźle, wpada do mojej listy "do obejrzenia".
kucuser
Wszystko spoko tylko zobaczcie kto to kręci.
kucuser
@Pauleta Tego akurat nie widziałem ale reszta... aż mnie zęby bolą na samą myśl.
Pauleta
@kucuser Zgadza się, wcześniej koszmar, ale Invitation już porządnym filmem jest, a Destroyer zebrał dobre opinie na niedawnym Telluride.
AutorAutor
Nicki wygląda jak DOLORES O'RIORDAN z The Cranberries
1
GIMB2004trololo
Bardzo ładny trailer. Mam nadzieje że film trafi do polskiej dystrybucji, a niestety różnie z tym bywa. Kiedyś jeszcze kina studyjne łapały się na mniej popularne w polsce dramaty, ale od paru lat straszna susza w nich. Zanim ktoś kiwknie, o przykład takiego filmu który był w niektórych studyjnych, a w sieciówkach wcale, Hell or High Water. Piękny film, polecam.

programy Filmwebu